מתנות לילדים – טיפים לרכישת מתנה לשנה הראשונה

אומרים כי לכול גיל יש את המתנה שלו, אבל הכול – איך לא? מתחיל בגיל שנה, זה מרגש, זה מלא הפתעות ובעיקר, מסמל את עידן השינוי – הפיכתו של התינוק מתינוק למשהו קצת יותר גדול. שלא בדומה לגילאים אחרים, בגיל שנה, אי אפשר לשאול את תינוקכם מה הוא ירצה ולכן, לפני שניגשים לקנות מתנות לילדים ובפרט את המתנה הזו, חשוב ביותר לבחור אותה תוך כדי התחשבות גם עם הגיל. אז מי שחשב שכל מתנה או גירוי כזה או אחר יהפכו את התינוק הזה לשמח, טעה, יש בהחלט כמה דברים שיכולים להוציא את הפעוט שלכם מאיזון- אבל במובן הטוב כן?

שלבו בין משחקים לבין אמצעי ללימוד שפה

בכדי לשמח באמת את התינוק שלכם או של החברים שלכם, רצוי מאוד לבחור דווקא מתנה שתעשה לו הכרה נכונה עם העולם החדש. אז מה יידרש מכם במסגרת מתנות לילדים או יותר נכון מתנות לפעוטים? אחד מהדברים הלא פחות חשובים קשורים ברכישת שפה. כאמור, בזמן הזה בדיוק, עובר התינוק המקסים הזה ממילים בנות הברה אחת, לשתי מילים ויותר וכאן, אתם בהחלט יכולים לשעשע ולסייע לו. אם תעשו זאת ותבחרו זאת במסגרת מתנות לילדים – ייתכן מאוד כי הקטן הזה עוד יודע לכם, כי מעכשיו, הוא יידע להגיד משפט שלם! אז בעוד הבשלות של העולל הקטן לקליטת השפה הינה בשיאה – כאן בדיוק אתם צריכים לנצל את המצב ולחשוף את התינוק המקסים הזה לכמה שיותר מילים מדהימות אשר יכולות להגיח גם כצעצוע, ספר מוחשי ואפילו קלפים של מילים ראשונות. רוצים לעודד את המתוק הזה ללמוד עוד ועוד מילים על הדרך? הגיע הזמן להעשיר אותו הן מבחינה משחקית והן מבחינת השפה.

המוטוריקה העדינה והגסה של העניין

בחודשים הראשונים, העולל הקטן לומד להכיר את הדברים באמצעות הדרך הקלה – דרך הפה. נוכח העובדה כי הוא חש את הדברים, הוא מצליח לשפר את המוטוריקה העדינה שלו וכך גם לשלוט היטב בכל אחיזה לרבות אחיזה קטנה עמה הוא יכול גם להבחין בחפצים הקטנים. אם כן, נוכח העובדה כי בגיל זה מתחדדת היכולת הזו, ניתן בהחלט לנסות ולשלב לו התאמת צורות ומשחקי השחלה ובתנאי שהאביזרים לא ניתנים לבליעה ומותאמים לגיל! קצת לאחר גיל שנה ויותר, מגלים הילדים הקטנים את יכולות ההליכה ועל הדרך, הם לא מפספסים שום צעצוע שנקרה בדרכם. אם בכל זאת, הילדים מתקשים ללכת, זו בהחלט ההמלצה לרכוש להם צעצועים אשר ישמשו עבורם שיפור מוטוריקה לכל דבר. המתנות בגיל זה שיכולות לשפר את המצב הן עגלת צעצוע ואפילו אוטו שכולנו מכירים נוכח היכולת לשבת ולהניעו ברגליים.

מחפשים מתנות לילדים שעוד רגע יוצאים אל העולם האמתי? מבין מגוון המתנות, תמיד שלבו בין הפרקטיקה לבין ההנאה והנה, מצאתם לכם את המתנה המושלמת.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות