קונים בית? "חכם משכנתאות" מביאה את המדריך המלא ללקיחת משכנתא

גם אתם עומדים לקחת משכנתא ולזכות להיות בעלי בית משלכם – ללא תשלומי שכירות וללא תלות בבעלי דירה? מדובר בנקודת זמן מרגשת עבורכם כמשפחה, אך בו זמנית גם מדובר בנקודת זמן קריטית. המשכנתא שתיקחו כיום לא רק תאפשר לכם לממן את הבית הרצוי, אלא היא גם עשויה להשפיע על רמת החיים של ילדיכם מעתה והלאה, ואף היא עשויה להשפיע על שלוות הנפש הנוכחית והעתידית שלכם כהורים. מכאן שאם לא רוצים לקחת משכנתא ולאחר כשנה לגלות שהייתם יכולים לחסוך לא מעט כסף, או שתנאי ההחזר כלל לא הגיוניים, אנחנו מזמינים אותכם לעצור להבין כיצד נכון לקחת משכנתא בצורה מושכלת – בצורה כלכלית. חברת "חכם משכנתאות" פורסת בפניכם מידע נרחב אודות התנהלות חכמה בתחום.

בדיוק הליווי שאתם צרכים

כהורים אנחנו נדרשים להיות הרבה יותר אחראים. אנחנו כבר לא רק אחראים על עצמנו, אך גם על רווחת ילדינו. בנקודה זו נבקש לחדד שכאשר לוקחים משכנתא בצורה מושכלת ניתן לחסוך סכומי עתק וניתן להימנע מחודשים שבהם מתלבטים בין עצירה במסעדה לבין תספורת לילד, פשוט כי מרגישים חנוקים כלכלית. כיצד אם כן לוקחים משכנתא בצורה נכונה? מוזמנים להכיר את חכם משכנתאות. מדובר בחברה שבקיאה בעולם המשכנתאות ושמלווה אינספור לקוחות מרוצים לאורך 8 שנים. כאן נציין שהחברה לא רק מסייעת לקחת משכנתא בצורה נבונה, אלא בין היתר היא גם מסייעת למחזר משכנתא ולאחד הלוואות, וזהו נתון שרצוי לזכור, ולו כיוון שיום יבוא ואתם עשויים לבקש להטיב את תנאי המשכנתא הנוכחית.

 

 

נדרשת עבודה מקדימה לצד הבנה מעמיקה

בעולם המשכנתאות ניתן להיות בטוחים שמה שאידאלי עבורכם כיום, בעתיד עשוי להשתנות. מדוע? כיוון שהבנקים מעדכנים מדיניות, כיוון שהריבית משתנה, כיוון שהמצב הכלכלי הפרטי קיבל תפנית לא צפויה (לטוב או לרע) וכדומה. כיצד אם כן בכול זאת ניתן לקחת משכנתא בצורה נבונה? הרעיון הכללי הוא לקחת משכנתא כמה שיותר קטנה, לצד ריבית כמה שיותר נמוכה ולצד תקופת החזר כמה שיותר ממושכת (בדר"כ). עם זאת, על מנת לממש זאת יש לדעת לשחק עם סך המשתנים, להכיר לעומק את נדבכי החוק הרלוונטיים, לדעת להשוות בין חלופות, לבחון לעומק את שווי הנכס, ואף נדרשים לבחון לעומק את מצבכם הכלכלי (הן הנוכחי והן העתידי). נשמע כמו הרבה עבודה? אם מתנהלים לבד אכן מדובר במשימה מורכבת, אך אם מבקשים לבחור בדרך הבטוחה, הכלכלית והפשוטה, נציין שרק צריך לפנות אל חברת חכם משכנתאות. חברה מובילה בתחום ושמתייחסת באופן פרטני לכל לקוח.

3 פרמטרים חשובים

לרשותכם 3 פרמטרים שדורשים התייחסות מעמיקה טרם בוחרים במשכנתא הנכונה, אך ראשית נציין שאם מבקשים להרחיב בנושא, מוזמנים לפנות ישירות אל עידו עוז, בעלי חברת "חכם משכנתאות".

  • חישוב אחוז מימון משכנתא – הכרחי להבין מהו סכום המשכנתא הנכון נקודתית עבורכם. יש להבין מתי רצוי לקחת את הסכום המרבי ומתי מוטב להשיג הלוואה צדדית, כזו שתמזער את סכום המשכנתא.
  • השוואה והתמקחות – יש להשוות בין תנאי המשכנתא שמעניקים הבנקים השונים, ואף יש לדעת כיצד להתמקח מול הבנק על תנאי המשכנתא.
  • התמצאות בעולם הריביות – יש לדעת לבחון היטב מגוון אפיקים, אם כדי לבחור במסלול המשכנתא הרצוי ואם כדי למזער את סך הריבית.

ייעוץ מקצועי – צעד אחראי

לסיכום נציין שעל מנת להצליח לקחת את המשכנתא האידאלית ביותר עבור כל המשפחה, יש צורך בראייה מקיפה, בהבנה מעמיקה – ביכולת לקרוא היטב את התמונה השלמה. לאור כל זאת יהיה זה רק אחראי מבחינתכם אם תיעזרו בחברה שמתמחה בדיוק בכך – בעולם המשכנתאות. אם כדי לקחת משכנתא חדשה ואם כדי למחזר משכנתא קיימת. היו בטוחים שסיוע מקצועי הכרחי, כך שאת הסכום שתחסכו תוכלו להשקיע במה שבאמת חשוב – בילדים.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות