צמידי זהב לתינוקות: למה עושים את זה – ואיפה אפשר להשיג אותם?

מסורת ארוכת שנים של עדות המזרח מאופיינת במתן צמיד זהב לתינוקת שהצטרפה למשפחה, כסגולה למזל טוב. כיצד מזמינים את הצמיד ומה חשוב לדעת רגע לפני? על כך – בסקירה הבאה.

צמיד זהב לתינוקת: מתנה מושלמת ובעלת ערך סנטימנטלי

הולדת תינוקת חדשה למשפחה הוא ללא ספק אירוע מרגש הן בעבור הורים והן בעבור כלל בני המשפחה. למעשה, מסורת ארוכת שנים המתרחשת מזה שנים רבות כוללת רכישה של צמיד עשוי לזהב, כאשר על הצמיד נהוג לחרוט פרחים או את שם התינוקת. מדובר במתנה מושלמת אותה ניתן להעניק לתינוקת החדשה מטעם ההורים או אפילו כבני משפחה, וזאת מתוך מטרה להעניק מתנה בעלת ערך המסמלת בעדה המרוקאית כסגולה למזל טוב, בריאות ורווחה. זאת ועוד, הצמיד עצמו מעוטר בפרחים אך ניתן בהחלט לבצע הזמנה של צמיד זהב עם עיטור ע"פ בחירתכם, וזאת מתוך מטרה ליצור צמיד יפהפייה בהתאמה אישית הנעשה בעבודת יד ע"י צורף. אם אתם מתלבטים לגבי מתנה לתינוקת, אין ספק כי רכישה של צמיד לתינוקות מזהב ועם אחריות מהווה את הדרך הטובה והמרגשת ביותר לספק מתנה בעלת ערך היסטורי אך גם טרנדי. מאחר ומדובר בהשקעה כספית, רצוי לעקוב אחר ההוראות לטובת הליך רכישה משתלם.

צמידי זהב לתינוקות: למה עושים את זה - ואיפה אפשר להשיג אותם?

מה חשוב לדעת רגע לפני שרוכשים צמיד זהב?

מאחר שמדובר בפריט בעל חשיבות רצוי לבצע קודם כל מחקר שוק מקיף ולבחור בחנות בעלת המלצות אשר מתמחה בתחום כמו גם כזו שמאפשרת לכם לבצע הזמנה של צמיד בהתאם לגיל. בדרך כלל מעניקים את הצמיד לתינוקת החל מגיל חצי שנה ועל כן דרך חנות מקצועית תוכלו לקבל מערך שירות מקצועי המבוסס על ניסיון של שנים רבות בענף. נושא האחריות הוא חשוב מאוד מאחר ומדובר בתכשיט המיועד לתינוקת רכים בשנים, ובשל כך בהליך הרכישה בדקו היטב כי אתם מקבלים אחריות למשך שנה לפחות, כך שאם נדרש יהיה לבצע תיקון או הצמיד נפגם ניתן יהיה לקבל שירות תיקונים מקצועי שיחסוך מכם הוצאה כספית נוספת. בנוסף, בדקו לגבי מדיניות האספקה כמו גם האם ישנה אפשרות לקבל משלוח עד הבית, כל זאת מתוך מטרה להבטיח שהצמיד אותו אתם רוכשים יגיע ליעדו בזמן.

טרנד שהולך ותופס תאוצה

הטרנד של רכישת צמידי זהב לתינוקות אומנם לא חדש אך הוא הולך ותופס תאוצה, לא מעט בזכות מובילות דעת קהל ברשתות החברתיות אשר מבצעות רכישה של צמידי זהב יוקרתיים, ובכך מושכות אחריה לא מעט אימהות כמו גם בני משפחה שרוצים להעניק את המתנה המיוחדת והיפה הזו לתינוקת. עם זאת, ניתן להבחין במגמה של חריטה על גבי הצמיד, מתוך מטרה להעניק נופך אישי שילווה את התינוקת למשך שנים. מאחר ומדובר ברהיט עשוי זהב K14 ניתן בהחלט לומר כי מדובר בפיס בעל אמירה הן מבחינה עיצובית והן מבחינת המסורת ארוכת השנים הקשורה בטרנד שמככב ברשתות החברתיות, וכעת גם אתם תוכלו להצטרף ולבצע רכישה של צמיד איכותי לא רק בעבור תינוקות בנות אלא גם בעבור בנים.

לסיכום, מדובר במתנה מושלמת ובעלת ערך עצום מבחינה היסטורית, תרבותית אך גם טרנדית. דרך חנות מקצועית כמו תכשיטי חביב תוכלו לבצע הזמנה של צמיד במידה מדויקת ועם שימת דגש על עיצוב חדשני המתכתב גם עם המסורת וגם עם אמירה אישית, דרך חריטה או עיצוב שנעשה ע"י צורף בעבודת יד קפדנית ויוקרתית.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות